Strojově šítý kilt - 4/5 yardů (viditelné švy)

Neohodnoceno
 
  • 1 z 6
 

Kilt s viditelnými švy skladů.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku, dodací doba cca 9 týdnů Na objednávku, dodací doba cca 9 týdnů Na objednávku, dodací doba cca 9 týdnů
Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
6 500 Kč / ks 6 500 Kč / ks 4 200 Kč / ks od 4 200 Kč    
Kód produktu 3364/VLN 3364/VLN2 3364/POL Zvolte variantu
Kategorie Tradiční skotské kilty
 

Cenově výhodnější aternativa knašim tradičním kiltům. Moderní kilty jsou šity tzv. neviditelným švem (buď ručně nebo pomocí nákladných šicích stroj§). Tato metoda značně prodražuje výrobu. Kilty s viditelnými švy poslouží na neformální příležitosti a běžné každodenní nošení. 

Pro výrobu kiltu je použito méně tartanu, to jej činí vhodným pro letní měsíce nebo neformální použití. Zachována ale zůstává úplná volnost v zadání rozměrů, kilt je vyráběn na míru, nejte tedy limitování např. délkou, jako u "volnočasových" kiltů.

Kilt s viditelnými švy nabízíme ve třech materiálových provedeních (kliknutím na materiál se dostanete do vzorníku barev - pro objednávku):
- Vlna (gramáž 16 uncí - heavyweight, odpovídá cca 335 g/m2)
- Vlna (gramáž 13 uncí - mediumweight, odpovídá cca 280 g/m2)
- Polyester/viskóza (gramáž 11 uncí - lightweight, odpovídá cca 240 g/m2)

Vlněné tartany naleznete rovněž v našem vzorníku: na této stránce: mediumweight tartany nebo heavyweight tartany. Název tartanu naleznete pod nápovědou po najetí myši na náhled tartanu.

Pro objednání kiltu prosím změřte svoje míry podle návodu, který naleznete zde: návod na změření kiltu. Naměřené hodnoty prosím vepište do poznámky k objednávce.

Do poznámky k objednávce prosím uveďte i název tartanu. 

Vzhledem k tomu, že kilty šijeme na míru zákazníkovi, dodací doba je cca 3 měsíce (může se lišit v závislosti na dostupnosti tartanu).