Půjčovna kiltů

Půjčovna kiltů v České republice.

Nabízíme možnost vypůjčení tradičního skotského kroje pro slavnostní příležitosti, i pro ozvláštnění jinak všedních setkání a událostí. Naše kilty jsou vyrobeny ve Skotsku (ze 100% vlny), stejně jako zbytek "outfitu". K dispozici je 8 kiltů v různých velikostech. Co se týká velikostí, jsme schopni uspokojit potřeby většiny zákazníků.

Pro konkrétní velikost, termín a dostupnost kiltů nás prosím kontaktujte na telefonu nebo e-mailu.

Kilty je možné vyzkoušet / vyzvednout v naší provozovně:

Kanice 347

Kanice,

664 01

Tel.: 731 482 580

Po dohodě je možné předání v Brně.

Nabízíme tři varianty "outfitu" (pro zobrazení níhledu klikněte na titulek):

1) Samostatný kilt - obsahuje pouze kilt bez dalšího příslušenství.

 
2) Jakobitský outfit - je vhodný pro neformální příležitosti, venkovní festivaly nebo tancovačky. Obsahuje: kilt, opasek se sponou, kožený sporran, podkolenky* a jakobitskou košili. Neobsahuje obuv.

 
3) Argyll outfit - společenský oblek, vhodný na slavnostní příležitosti, plesy, svatby, oslavy a prestižní společenské události. Obsahuje: kilt, opasek se sponou, kožešinový sporran, podkolenky*, košili, vázanku, vestu a sako Argyll, alternativně boty Ghillie brogues.

Ceník:
1) Samostatný kilt: cena na den - 800 Kč/den. Vratná záloha: 5000,- Kč.
2) Jakobitský outfit: 1700 Kč/den. Vratná záloha: 7000,- Kč.
3) Argyll outfit: 2900 Kč/den (boty + 300 Kč/den), vratná záloha 10.000,- Kč.

 

Ceny jsou včetně DPH.

  
*Podkolenky z hygienických důvodů nepůjčujeme. Při půjčení outfitu dáváme vždy nové, a následně zůstávají majetkem zákazníků - při další výpůjčce, pokud nejsou podkolenky vyžadovány, poskytujeme 150 Kč slevu z ceny za půjčení.

Podmínky půjčování:

Objednávky - telefonicky: 731 482 580, 777 193 345, nebo na e-mailu david@kiltforyou.eu

Při objednávce specifikujte požadovanou velikost kiltu a saka - stačí obvod pasu, hrudníku a Vaše výška. Obratem Vám potvrdíme dostupnost požadované velikosti kiltu na požadovaný termín. Je žádoucí se u nás stavit na vyzkoušení konkrténího kiltu, abychom zaručili optimální "padnoucí" velikost.

Zapůjčení se děje na základě smlouvy o výpůjčce, v níž je specifikována identifikace zákazníka (na základě občanského průkazu, pasu nebo obdobného dokladu), datum vyzvednutí kiltu, datum vrácení kiltu, výše vratné zálohy a celková cena za zápůjčku. Cena půjčovného na den je cenou na den "nošení" kiltu. Obvykle se domlouváme na vyzvednutí jeden den před zamýšlenou akci a vrácení den po akci, na níž má být kilt nošen. Typicky tedy na sobotní údálost vyzvednete kilt v pátek a vrátíte v neděli nebo v pondělí. Cena delšího půjčení outfitu bude stanovena individuálně. Při prodlení s vrácením kiltu bude z vratné zálohy účtována pokuta ve výši 30% standardního denního půjčovného za každý den prodlení.

Poškození a znečištění zapůjčených oděvů.
Oděvy jsou po každém zapůjčení vyčištěny. Běžné provozní znečištění je akceptováno, výraznější znečitění (od jídla, nápojů, barvy, či jiného zdroje "špíny") bude při vrácení posouzeno a vícenáklady na odstranění takového znečištění budou naúčtovány zákazníkovi. Obdobně platí i pro poškození vypůjčených oděvů - roztržení apod.

 

IMG_6411_argyle_sako