Dámská společenská sukně

Neohodnoceno
 

Dámská dlouhá společenská sukně.

Dostupnost Na objednávku, dodací doba cca 9 týdnů
5 900 Kč / ks    
Kód produktu 3355
Kategorie Dámské sukně
 

Dámská dlouhá nabíraná sukně poslouží všude tam, kde potřebujete být společensky oblečená. Je vhodnou variantou ke kiltu Vašeho partnera na ples, odpolední recepci, tancovačku (ceilidh), nebo i zahradní slavnost. Doporučujeme vybírat z tartanů střední gramáže, aby sukně nebyla příliš těžká a teplá. Objem použité látky je 1,8-2m. 

Vzorník tartanů od našeho "dvorního" dodavatele Marton Millls (ve variantě střední gramáže) naleznete na této stránce: VZORNÍK TARTANŮ. Název tartanu naleznete pod nápovědou po najetí myši na náhled tartanu. Vybraný název tartanu vepište, prosím, do poznámky k objednávce. Pokud máte vybraný tartan, který nemáme v nabídce, kontaktujte nás, řešení určitě najdeme.

Pro ušití sukně potřebujeme rovněž znát Vaše míry - obdod pasu, obvod boků a celkovou délku sukně (maximální délka je 106 cm). Tyto míry prosím také vepište do poznámky k objednávce.

Vzhledem k tomu, že kilty šijeme na míru zákazníkovi, dodací doba je cca 3 měsíce (může se lišit v závislosti na dostupnosti tartanu).