Box pleat kilt - 4/5 yardů

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Kilt s alternativním stylem skladů - tzv. "box pleat".

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku, dodací doba cca 9 týdnů Na objednávku, dodací doba cca 9 týdnů Na objednávku, dodací doba cca 9 týdnů
Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
7 500 Kč / ks 7 500 Kč / ks 6 500 Kč / ks od 6 500 Kč    
Kód produktu 3367/VLN 3367/VLN2 3367/POL Zvolte variantu
Kategorie Tradiční skotské kilty
 

Aternativa k tradičnímu "modernímu" kiltu, která vychází z historického stylu skladů. Moderní kilty jsou skládány stylem "knife pleat" - tzn. že každý sklad směřuje jako čepel nože stejným směrem. Naše "box pleated" kilty navazují na tradici kiltů z 18. století, obrázky takto skládaných kiltů jsou viditelné na dobových malbách. 

Pro výrobu kiltu je použito méně tartanu, to jej činí vhodným pro letní měsíce nebo neformální použití. Zachována ale zůstává úplná volnost v zadání rozměrů, kilt je vyráběn na míru, nejte tedy limitování např. délkou, jako u "volnočasových" kiltů.

Box pleat kilt nabízíme ve dvou materiálových provedeních (kliknutím na materiál se dostanete do vzorníku barev - pro objednávku):
- Vlna (gramáž 16 uncí - heavyweight, odpovídá cca 335 g/m2)
- Vlna (gramáž 13 uncí - mediumweight, odpovídá cca 280 g/m2)
- Polyester/viskóza (gramáž 11 uncí - lightweight, odpovídá cca 240 g/m2)

Vlněné tartany naleznete v našem vzorníku: na této stránce: mediumweight tartany nebo heavyweight tartany. Název tartanu naleznete pod nápovědou po najetí myši na náhled tartanu.

Pro objednání kiltu prosím změřte svoje míry podle návodu, který naleznete zde: návod na změření kiltu. Naměřené hodnoty prosím vepište do poznámky k objednávce.

Do poznámky k objednávce prosím uveďte i název tartanu. 

Vzhledem k tomu, že kilty šijeme na míru zákazníkovi, dodací doba je cca 3 měsíce (může se lišit v závislosti na dostupnosti tartanu).